Pytania i odpowiedzi

Masz pytania na temat produktów 4Flex?
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

4Flex jak stosować?

Zaleca się spożycie 1 saszetki dziennie. Zawartość saszetki rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu. Mieszać intensywnie do rozpuszczenia proszku. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się regularne stosowanie przez minimum 3 miesiące. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Który 4Flex wybrać?

4Flex polecany dla osób z problemami stawowymi; 4Flex Silver – dla osob starszych; zalecany osobom wymagającym suplementacji wapnia wapnia i witaminy D; 4Flex Sport – szczególnie polecany osbom uprawiającym sport; oprócz kolagenu zawiera L-karnitynę; 4Flex czarna porzeczka – dla osób, któryrzy wola wersję smakową;

4Flex kiedy przyjmować?

Zalecane spożycie po posiłku. 1 saszetka dziennie.

4Flex dla kogo?

4Flex to suplement diety na stawy, szczególnie polecany osobom borykającym się z degeneracją i ubytkami chrząstki stawowej, osobom po kontuzjach i urazach stawów, osobom przechodzącym rehabilitację, osobom z przeciążonymi stawami z powodu nadwagi a także osobom uprawiającym sport.

4Flex działanie?

4Flex zapewnia suplementację codziennej diety w kolagen pomocnej u osób z problemami stawów i wspierającej utrzymanie chrząstek stawowych w optymalnej kondycji. Dzięki wyjątkowej postaci kolagenu zawartego w preparacie 4Flex, wchłania się on szybko z przewodu pokarmowego i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej.

4Flex a alkohol

Brak danych na temat interakcji 4Flex z alkoholem.

Jaki jest skład 4Flex?

Wśród składników 4Flex znajdują się: hydrolizat kolagenu* Fortigel® oraz kwas L-askorbinowy (witamina C); *kolagen pochodzenia wołowego (B) lub wieprzowego (P)-patrz ostatni znak numeru partii.

Jakie są przeciwskazania do stosowania 4Flex?

Nie zaleca się stosować suplementu diety 4Flex u dzieci i młodzieży. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem 4Flex powinny skonsultować się z lekarzem.

Dawkowanie 4Flex?

Zaleca się spożycie 1 saszetki dziennie przez minimum 3 miesiące. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

4Flex a efekty uboczne?

Brak danych na temat skutków ubocznych stosowania suplementu 4 Flex.

4Flex w ciąży – czy można stosować?

Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem 4Flex powinny skonsultować się z lekarzem.

4Flex na co pomaga?

4Flex to suplement diety na stawy. 4Flex pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania chrząstki, pomaga utrzymać zdrowe kości, a także wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej.

4Flex przed czy po jedzeniu?

4Flex zalecamy zażywać po posiłku

Czy 4Flex pomaga na skórę?

Nie, kolagen Fortigel zawarty w 4Flex wspomaga funkcjonowanie i sprawność stawów

Czy 4Flex pomaga na zmarszczki?

Nie, kolagen Fortigel zawarty w 4Flex wspomaga funkcjonowanie i sprawność stawów.

Linia produktów 4flex

Kompleksowo

opakowanie 4Flex – 30 saszetek z proszkiem. Suplement diety na stawy z kolagenem dla dorosłych.

Kolagen Fortigel®

4Flex saszetki

Ze smakiem

opakowanie 4Flex o smaku czarnej porzeczki

Kolagen Fortigel® + witamina C

4Flex smakowy

Kompleksowo

Suplement diety 4Flex sport – łatwo przyswajany kolagen z l-karnityną. Produkt przeznaczony dla osób aktywnych i dbających o zdrowy tryb życia.

Wyjątkowe połączenie kolagenu i L-karnityny

4Flex Sport

Dojrzale

Suplement diety 4Flex silver na stawy. Kolagen nowej generacji z wapniem i witaminą D. Opakowanie 30 saszetek z proszkiem.

Kolagen Fortigel® + wapń + witamina D

4flex Silver